Wybierz piętro:

Parter:

wybierz lokal

Mieszkanie 2

Mieszkanie nr 2 usytuowane jest na parterze. Dwupokojowy lokal z ekspozycją okien części dziennej na południowy wschód zapewnia optymalne nasłonecznienie zarówno w porze letniej jak i zimowej. W mieszkaniu istnieje możliwość bezpośredniego wyjścia z salonu na zewnątrz, uzyskując płynne połączenie domowego zacisza z przydomowym ogrodem.

Atrakcyjność mieszkania zwiększa ogródek od strony południowo-wschodniej. Niemal 50 m2 zieleni daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. W ogródku zaplanowano naturalny żywopłot z krzewów liściastych, drewniane trejaże pod pnącze oraz liczną roślinność okrywową. Całość prezentuje się bardzo estetycznie poprzez harmonijne rozplanowanie roślinności na terenie ogrodu.

Projekt lokalu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej wyodrębniając część dzienną składającą się z salonu i aneksu kuchennego oraz część nocną, zawierającą sypialnię i łazienkę. Zaproponowana przez architektów integracja stref funkcjonalnych (przedpokój, salon, kuchnia) pozwala na uzyskanie przestronnego wnętrza.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia układu mieszkania dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta poprzez przestawienie ścian działowych i dostosowanie instalacji. Umiejscowienie otworów okiennych oraz powierzchnia użytkowa mieszkania pozwalają na uzyskanie 3-pokojowego układu pomieszczeń.

Mieszkanie 2 - plan

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32