Wybierz piętro:

Piętro III:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 15

Mieszkanie nr 15 jest usytuowane na trzecim piętrze. Jego projekt w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej wyodrębniając część dzienną składającą się z salonu i kuchni oraz część nocną, zawierającą dwie sypialnie, łazienkę i WC. Architekt zaproponował dyskretne ukrycie szaf we wnękach ścian działowych, co pozwoli na ergonomiczne i estetyczne umeblowanie lokalu.

Mieszkanie charakteryzuje się bardzo pożądanym przez klientów rozkładem pomieszczeń z ekspozycją okien części dziennej na północny zachód oraz części sypialnianej na południowy wschód. Takie usytuowanie pozwala na idealny wręcz rozkład nasłonecznienia w ciągu dnia we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się dwa balkony. Jeden z nich uatrakcyjnia pokój dzienny, drugi zaś znajduje się w sypialni. Każdy z balkonów posiada powierzchnię niemal 6 m2.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia układu mieszkania dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta poprzez przestawienie ścian działowych i dostosowanie instalacji.

Mieszkanie 15 - plan

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32