Wybierz piętro:

Piętro IV:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 26

Mieszkanie nr 26 jest usytuowane na czwartym piętrze. Charakteryzuje się najbardziej pożądanym przez klientów rozkładem pomieszczeń z ekspozycją okien części dziennej na południowy zachód oraz części sypialnianej na północny wschód, co zapewnia wysokie nasłonecznienie.

Projekt lokalu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej wyodrębniając część dzienną składającą się z salonu i aneksu kuchennego oraz część nocną, zawierającą dwie sypialnie, łazienkę i WC. Architekt zaproponował dyskretne ukrycie szaf we wnękach ścian działowych, co pozwoli na ergonomiczne i estetyczne umeblowanie lokalu.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia układu mieszkania dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta poprzez przestawienie ścian działowych i dostosowanie instalacji.

Atrakcyjność mieszkania zwiększają duże przeszklenia, które zapewniają odpowiednie doświetlenie części dziennej i optycznie ja powiększają. Nadają również wnętrzu nowoczesny wygląd, wzbogacając go o doskonały widok w kierunku Wisły. Zastosowanie w fasadzie aluminiowej drzwi przesuwnych na balkon o powierzchni ok. 7 m2 pozwala na oszczędność miejsca w salonie ze względu na wyeliminowanie tradycyjnego otwierania drzwi. Balkon od strony południowego zachodu wyposażony jest nowoczesny system żaluzji w formie siatki stalowej dający możliwość zacienienia.

W części sypialnianej znajduje się również drugi balkon o powierzchni niemal 10 m2. Dodatkowym jego atrybutem są niezależne wejścia z obu sypialni.

Mieszkanie 26 - plan

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32