Wybierz piętro:

Piętro V:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 28

Mieszkanie nr 28 usytuowane jest na piątym piętrze. Dwupokojowy lokal z ekspozycją okien części dziennej na południowy wschód zapewnia optymalne nasłonecznienie zarówno w porze letniej jak i zimowej.

Projekt lokalu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej wyodrębniając część dzienną składającą się z przedpokoju, salonu i aneksu kuchennego oraz część nocną zawierającą sypialnię i łazienkę. Zaproponowana przez architektów integracja stref funkcjonalnych (przedpokój, salon, kuchnia) pozwala na uzyskanie przestronnego wnętrza.

Atrakcyjność mieszkania zwiększa możliwość wyjścia z salonu na balkon. Balkon ten o powierzchni blisko 6 m2 dodatkowo zapewnia naświetlenie salonu ale i optycznie go powiększa.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia układu mieszkania dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta poprzez przestawienie ścian działowych i dostosowanie instalacji. Umiejscowienie otworów okiennych oraz powierzchnia użytkowa mieszkania pozwalają na uzyskanie 3-pokojowego układu pomieszczeń.

Mieszkanie 28 - plan

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32