Wybierz piętro:

Piętro VI:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 35

Mieszkanie nr 35 jest wystawnym i przestronnym apartamentem usytuowanym na 6 piętrze. Charakteryzuje się bardzo pożądanym przez klientów dwustronnym układem pomieszczeń z ekspozycją okien części dziennej i loggii na południowy zachód oraz części sypialnianej z balkonem na północny wschód.

Oprócz atrakcyjnego układu względem stron świata warto podkreślić, iż wszystkie ściany zewnętrzne apartamentów usytuowanych na 6 piętrze od strony południowego zachodu wykonane są z przeszklonej konstrukcji aluminiowej o wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie m.in. części dziennej i optycznie ją powiększają. Nadają również wnętrzu nowoczesny wygląd, wzbogacając go o doskonały widok w kierunku Wisły.

Zastosowanie w fasadach aluminiowych drzwi przesuwnych pozwala na oszczędność miejsca w salonie i sypialni ze względu na wyeliminowanie tradycyjnego otwierania drzwi wyjściowych na loggię.

Projekt apartamentu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej wyodrębniając część dzienną składającą się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby i toalety dla gości oraz część nocną zawierającą trzy sypialnie, dwie łazienki, oddzielną pralnię oraz drugą garderobę.

Oczywiście istnieje możliwość stworzenia układu mieszkania dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta poprzez przestawienie ścian działowych i dostosowanie instalacji.

Apartament nr 35 ze względu na swoją przestronność i lokalizację pionów instalacyjnych jest doskonałym miejscem na realizację swojej koncepcji na rozkład mieszkania.

Mieszkanie 35 - plan

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32