Wybierz piętro:

Piętro VII:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 37

Mieszkanie nr 37 jest wystawnym i przestronnym dwupoziomowym apartamentem penthouse usytuowanym na 7 piętrze wraz z antresolą z ekspozycją okien oraz balkonu na północny zachód.

Warto podkreślić, iż ściany zewnętrzne apartamentu od strony północno zachodniej wykonane są z przeszklonej konstrukcji aluminiowej o wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie m.in. części dziennej i optycznie ją powiększają.

Zastosowanie w fasadach aluminiowych drzwi przesuwnych pozwala na oszczędność miejsca w salonie ze względu na wyeliminowanie tradycyjnego otwierania drzwi wyjściowych na balkon.

Projekt apartamentu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej na I poziomie obejmującym kuchnię otwartą na przestronny salon, łazienkę oraz garderobę. Istnieje możliwość indywidualnego zagospodarowania przestrzeni piętra antresoli. Antresola doskonale sprawdzi się jako część sypialniana mieszkania. Zaproponowana aranżacja poziomu II została zaprezentowana w katalogu mieszkań. Apartament nr 37 ze względu na swoją przestronność i lokalizację pionów instalacyjnych jest doskonałym miejscem na realizację swojej koncepcji na rozkład mieszkania.

Mieszkanie 37 - plan

Mieszkanie 37 - plan antresoli

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32