Wybierz piętro:

Piętro VII:

wybierz mieszkanie

Mieszkanie 38

Mieszkanie nr 38 jest wystawnym i przestronnym dwupoziomowym apartamentem usytuowanym na 7 piętrze wraz z antresolą z ekspozycją okien oraz balkonu na południowy wschód co zapewnia optymalne nasłonecznienie.

Warto podkreślić, iż ściany zewnętrzne apartamentu od strony północno zachodniej wykonane są z przeszklonej konstrukcji aluminiowej o wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie m.in. części dziennej i optycznie ją powiększają.

Zastosowanie w fasadach aluminiowych drzwi przesuwnych pozwala na oszczędność miejsca w salonie ze względu na wyeliminowanie tradycyjnego otwierania drzwi wyjściowych na balkon.

Projekt apartamentu w sposób optymalny przedstawia możliwość zagospodarowania powierzchni użytkowej na I poziomie obejmującym przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienkę. Istnieje możliwość indywidualnego zagospodarowania przestrzeni piętra antresoli. Antresola doskonale sprawdzi się jako część sypialniana mieszkania. Zaproponowana aranżacja poziomu II została zaprezentowana w katalogu mieszkań. Apartament nr 38 ze względu na swoją przestronność i lokalizację pionów instalacyjnych jest doskonałym miejscem na realizację swojej koncepcji na rozkład mieszkania.

Mieszkanie 38 - plan

Mieszkanie 38 - plan antresoli

Pobierz kartę mieszkania:

adobe-pdf-logo32